Тайський масаж нервів та нервових закінчень Jap Sen – навчання


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781
Масаж нервів

Тайський масаж нервів та нервових закінчень Jap Sen – одна з найбільш унікальних терапевтичних технік тайського масажу. Його також ще називають Nerve Touch, що в перекладі означає “масаж нервів”, “стимуляція нервових закінчень”, або “доторкання до нервових закінчень”.

Техніка його виконання основана на принципі впливу на систему нервових волокон, місця виходу нервових закінчень і рефлексогенні точки. Він включає опрацювання нерівів, нервових закінчень, меридіанів, і вплив на наступні зони.

 • Лінії, де розташовані основні нерви.
 • Точки виходу нервових закінчень.
 • Кровоносні судини і лімфатичну систему.
 • Прогрівання м’язів з наступним їх витягуванням.
 • Розробка суглобів.
 • Вплив на енергетичні центри людини.
 • Робота з енергетичними меридіанами (лініями Сен Сіп)

У зв’язку з тим, що на поверхні шкіри розташовано безліч нервових закінчень, саме нервова система перша відгукується на дію масажу. Вплив масажу ефективний ще й з тієї причини, що нервові волокна, що пронизують тіло людини, зачіпають не тільки м’язи і фасції, але і весь опорно-руховий апарат.

Масаж нервівЕфект від тайського масажу нервів буває різний. Майстер може знизити або підвищити збудливість нервової системи, поліпшити життєдіяльність тканин і роботу внутрішніх органів, а також повернути втрачені рефлекси. Все залежить від тривалості процедури і сили впливу на певні точки. Це пов’язано з тим, що імпульси, що посилаються нервовою системою, поширюються по всьому організму, тому тіло людини здатне функціонувати, пересуватися і сприймати навколишній світ.

Дія масажу нервових закінчень

Треба відзначити, що масаж нервів і нервових закінчень здатний впливати не тільки на певні ділянки, а й на весь організм. Після проходження процедур спостерігається:

 • Поліпшення проводимості і чуттєвості нервових волокон,
 • Усунення затисків і защемлень нервів,
 • Усунення спазмування зон і запальних процесів,
 • Ослаблення і припинення болю,
 • Процеси регенерації прискорюються,
 • Знижується різні трофічні розлади.

У масажі Jap Sen є спеціальна техніка роботи. Якщо здійснювати повільні рухи під час сеансу, то відбувається заспокійлива дія і знижується збудливість нервових закінчень.

Якщо ж здійснювати швидкі й енергійні рухи із зусиллям, то відбувається збудження нервової системи, що дозволяє отримати тонізуючий-активізуючий ефект від процедур.

Будь-який вид тайського масажу це не тільки терапія. Це насамперед робота з енергетикою людини, відновлення та гармонізація її внутрішнього світу. Тому при проведенні будь-якого виду тайського масажу важлива обстановка. Расслаблающая спокійна музика, приглушене освітлення, заспокійлива обстановка і тепле повітря дозволяють посилити позитивний ефект масажу.

Навчання масажу Jap Sen

Тривалість: навчання 3 дні.

Заняття в групі (2-4 людини): 5500 грн.
Індивідуальні заняття: 10000 грн.

Після закінчення навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Коли можна пройти навчання

Massage_certificate_thai

Заняття проходять:
• в г. Киев – на постійній основі кожен день
• інші міста – за розкладом виїзних семінарів
Розклад детальніше тут →

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості занять в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар та ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.