Тайська йога Русі Даттон – навчальні заняття


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

taiskaya-yoga-1Йога – це стародавня традиція з історією багатьох тисяч років. Це тілесна терапія, яка дає можливість ефективно поліпшити Ваше здоров’я; це методика внутрішнього фокусування і розслаблення. Вона об’єднує Ваше тіло і дух. Під час сьогоднішньої напруженого життя йога стала для багатьох людей чарівною паличкою.

Тайська йога Русі Датон – одна з найдавніших практик. Сьогодні в тайській йозі є більш ста позицій офіційно затверджених урядом Таїланду.

Історія тайської йоги

Тайська йога стала відома в Таїланді ще кілька тисяч років тому. Ще тайську йогу називають гімнастикою древніх тайських монахів. Rusie (монах) Dat (розтягуватися) Ton (самостійно). Тайські ченц, які жили в горах створили для себе спеціальний комплекс вправ, щоб підтримувати своє здоров’я і наповнюватися життєвою силою, живучи в суворих умовах гір. Мандрівні мудреці (відлюдники Русі) і сьогодні живуть в горах Таїланду. Саме вони є носіями першоджерела цієї практики. У Таїланді мудреці Русі шануватися як духовні вчителі. Тайці прихиляються перед ними так само, як перед буддистськими ченцями. Королі і правителі приходили до тайських мудреців Русі за порадами та настановами.

taiskaya-yoga-2За часів правління короля Таїланду Рами 1 і Рами 3 почали заново відроджуватися і розвиватися тайська медицина, а разом з нею і тайська йога. Королем Рамою 1 був побудований храм, який став на той час центром тайської науки. В храмі було розміщено близько 80 статуй з різними позиціями з тайської йоги. Тоді статуї були зроблені з глини, король Рама 3 замінив їх на кам’яні. Сьогодні збереглося 24 з 80 статуй.

Заняття тайською йогою

Вправи тайської йоги можуть робити всі. Тайська йога проста і при цьому дуже ефективна практика. Вона складається з дихальних вправ, самомасажу та послідовності спеціальних поз, які виконуються в різних положеннях (стоячи, сидячи та лежачи).

Основа тайської йоги і тайського масажу одна – вчення про енергетичні лінії Сен (меридіани).

Пози тайської йоги. Вони спрямовані на відновлення рівноваги і потоку енергії в організмі, на оздоровлення і розслаблення. Вправи стимулюють внутрішні органи і все тіло (з голови до ніг). Регулярні і правильні розтяжки покращують кровообіг, підвищують тонус всіх м’язів, оздоровлюють органи. Вся біль, напруга і хвороби які за багато років зібралися в організмі швидко зникають.

taiskaya-yoga-3Самомасаж. Він покращує кровообіг і стимулює еластичність кровоносних судин, розслаблює м’язи і відкриває енергетичні лінії.

Дихальні вправи. Дихання в поєднанні з вправами правильно стимулюють Вашу діафрагму, очищають легені. До кожної клітини в тілі надходить більше кисню. Дихальні вправи допомагають очистити розум і поліпшити концентрацію, це справжня медитація в дії. Дихальна практика впливає на клітини всього організму.

Користь і переваги

  1. Заняття тайської йогою запобігають захворювання і підтримувати довге життя.
  2. Йога підтримує, покращує і відновлює роботу кінцівок, суглобів і зв’язок.
  3. Регулярні вправи нормалізують тиск і циркуляцію крові.
  4. Концентрація допоможе поліпшити емоційну рівновагу, зніме стрес, прибере депресію, сонливість, а також допоможе врівноважити дихання.
  5. Розтяжки і спеціальні вправи для тіла дають енергію м’язам.
  6. З часом з м’язів і органів тіла йдуть токсини, Ваші заняття будуть генерувати життєву силу для всього тіла.
  7. taiskaya-yoga-4Кожна позиція тайської йоги сприяє оздоровленню, очищенню енергетичних каналів і гармонізації внутрішнього стану. Ви будете почувати себе повними сил та енергії.

Мета занять йоги Русі Даттон – балансування і зміцнення тіла і життєвої енергії в організмі, таким чином, що Ви можете в буквальному сенсі зцілити самого себе.

Постійні заняття повністю відновлюють всі функції і системи організму. Практика йоги корисна для дихальної системи, серцево-судинної системи, лімфатичної системи, ендокринних залоз, системи травлення, нервової та периферичної нервової системи.

Прості, але дуже ефективні пози в традиційній тайській йозі спрямовані в першу чергу на вирішення певних проблем і підтримки здоров’я. За допомогою Русі Датон Ви зможете: підвищити гнучкість свого тіла, поліпшити кровообіг, зняти стрес, знизити дратівливість, прибрати безсоння і депресію, поліпшити поставу і зміцнити імунну систему. Всі, хто її практикує, відчувають себе здоровими, повними сил та енергії.

Ви зможете позбутися від поширених захворювань (включаючи хвороби спини, колін, плечей, стегон, рук, ніг, шиї) і більш узагальнених захворювань (нудота і задишка, проблеми певних органів). Також в тайській йозі є вправи, які сприяють зменшенню ваги і в цілому збільшенню тривалості Вашого життя.

Йога Русі Датон сьогодні

В даний час йога Русі Дат Тон активно практикується людьми в Таїланді та Японії. І набирає все більшу популярність вона здобуває у всьому світі.

У чому запорука швидкого розповсюдження йоги Русі Дат Тон з Таїланду?

  • По-перше, вона досить проста. Спеціальні вправи і пози доступні кожному і в будь-якому віці.
  • По-друге, при своїй простоті, Русі Датон дуже ефективна. З її допомогою можна вилікується від багатьох хвороб, зменшити вагу і значно підвищити тривалість свого життя.

Курси тайської йоги

Якщо Ви хочете бути завжди здоровими, повними сил та енергії – тайська йога для Вас! Простота і одночасно висока ефективність вправ дозволить Вам практикувати тайську йогу незалежно від Вашого Попереднє досвіду. Тайська йога доступна кожному.

Тривалість занять: Кількість занять визначається індивідуально, в залежності від Вашої швидкості засвоєння матеріалу. Зазвичай 5-6 занять. Кількість занять може бути більшою або меншою. На вартість навчання це не впливає.

Вартість навчальних курсів: 1500 грн.

Коли Ви пройдете курси: Ви зможете професійно самостійно і правильно практикувати тайську йогу Русі Даттон.

Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат міжнародного зразка!

Massage_certificate_thai

Коли можна пройти курси

Навчання проходить:
• в м. Київ кожен день на постійній основі
• в інших міста за розкладом виїзних семінарів
Розклад детальніше тут →

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості навчання в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар і ін.).

 

 

Записатися по телефону:

Хочете записатися на курси, щось то дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на курси:

Error: Contact form not found.

 
Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.