Тайський масаж – навчання


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

Одна з найдавніших масажних практик в світі має історію більше 2500 років. Тайський традиційний масаж ще називають йога масажем. Він багатий на різноманітність тілесні практики. А оздоровчий і тонізуючий ефект тайського масажу перевершує будь-які інші масажні техніки.

Що таке тайський масаж?

Традиційний тайський масаж є однією з найдавніших оздоровчих систем. Його коріння є в йозі, аюрведичній медицині, буддистських духовних практиках. Це унікальна масажна система терапії та релаксації. Він поєднує в собі ритмічний масаж, точковий масаж, скручування, вижимання, розтягування і спеціальні техніки активізації енергії.

Техніки тайського масажу виконуються в одязі лежачи на підлозі або маті за допомогою рук, ніг, колін, ліктів, долонь, стоп, передпліччя і пальців. Сеанс масажу може тривати від 30 хвилин до 3 годин.

У більшості східних тілесних практик і систем зцілення застосовується принцип відновлення енергетичного балансу. У традиційній східній медицині існує поняття енергетичних меридіанів, по яких циркулює життєва енергія «ци».

Тайські цілителі вважають, що тіло людини насичене енергетичними каналами «Сен Сіп». Якщо в каналах виникають порушення, циркуляція енергії погіршується, то у людини з’являються захворювання – не тільки фізичні, а й психічні. Мета тайського масажу – відновити нормальну циркуляцію життєвої енергії в тілі людини. Тоді зникнуть і захворювання, викликані енергетичним дисбалансом.

Для поліпшення руху енергії та усунення перешкод на її шляху використовуються глибоке опрацювання м’язів і натискання на особливі точки, пов’язані з енергетичними каналами. У тайському масажі застосовуються також елементи «пасивної йоги», розтяжки м’язів і суглобів і прийоми ритмічної акупрессури. Все це позитивно впливає на організм та енергетику людини.

Чим корисний тайський масаж?

Тайський традиційний масаж – це в першу чергу терапевтичний масаж і традиційне лікування для зняття стресу і напруги, а також для лікування болю в спині, оніміння шиї, плечей, затиснень, застоїв, в тому числі спортивних травм м’язів і деформації сухожиль.

Цей масаж глибоко і активно стимулює і активізує абсолютно всі частини вашого тіла. Завдяки цьому ви заряджаєтесь життєвою енергією і маєте прекрасний виглґд. Тайський традиційний масаж знімає напругу, збільшує життєвий тонус, активність розуму, тіла і духу.

Результати тайського масажу:

 • поліпшення фізичного і емоційного стану 
 • активізація і розслаблення м’язів, підвищення гнучкості 
 • звільнення від загальної слабкості та м’язові болі 
 • поліпшення кровообігу і стимуляція лімфатичної системи 
 • зняття енергетичних блоків, очищення енергетичних каналів і центрів 
 • глибока релаксація і зняття стресу.

Як проходить сеанс тайского масажу

Тривалість сеансу тайського масажу триває – від 1 до 2 (іноді до 3) годин. Пацієнт у вільній футболці і штанях лягає на мат. Основні прийоми – натискання, розтягування і скручування. При цьому натискання виконуються як долонями і пальцями, так і колінами, ліктями і стопами. Найбільше цей процес схожий на пасивну йогу.

Сеанс включає опрацювання тіла пальцями, долонями, ліктями і ногами, а також серію розтяжок, спеціальних рухів і скруток, які виконуються в певному порядку. Після цього пацієнт відчуває відновлення балансу на всіх рівнях: емоційному, фізичному, ментальному і духовному. Стан нервової системи приходить в норму, про що свідчить відчуття щастя, спокою і впевненості в собі.

Як правило, тайський масаж дозволяє домогтися набагато кращих результатів, ніж класичний європейський, в плані поліпшення рухливості суглобів і загальної гнучкості. Багато клієнтів, що випробували тайську систему, вже не бажають повертатися до класичного масажу. Можливо, причина криється в тому, що під час сеансу пацієнт отримує не тільки оздоровчий ефект, а й велику кількість розслаблюючих відчуттів.

Навчання тайському масажу

Пройти навчання тайському масажу можуть Всі, хто бажає освоїти мистецтво тайського масажу і навчитися виконувати його на практиці (не залежно від досвіду і рівня професійної підготовки).

Ви зможете професійно навчитися робити тайский масаж. Навчальна програма дозволить вам не тільки освоїти навички та техніки цього масажу. Ви також отримаєте можливість відчути особливий емоційний стан, будете здатні підтримати високий тонус, активність і енергійність.

В програмі навчальних семінарів:

 • історія, філософія масажу, показання та протипоказання
 • принципи впливу масажу на організм
 • базові прийоми і техніки традиційного тайського масажу
 • основні прийоми розтяжок, скручувань, вижимань
 • вплив на тіло партнера (пальцями рук, долонями, ліктями, ногами, тілом)
 • вивчення енергетичних каналів (Sen)
 • основні техніки впливу на енергетичні лінії організму – меридіани (Sen)
 • способи енергетичного обміну і передачі енергії
 • планування масажу з урахуванням особливостей стану і здоров’я клієнтів

Ваш навчальний план занять:

 • Частина 1: «Передня сторона тіла».
  Підготовка до масажу, настройка стану майстра масажу.
  Масаж шиї, грудної клітки, рук, живота, ніг і стоп.
 • Частина 2: «Задня сторона тіла», «Сидяче положення».
  Масаж спини і ніг. Шийно-коміркова зона.
  Перша і друга частина не пов’язані одина з одною. Прийоми і рухи з кожної частини являють собою невеликий сеанс масажу. Тим не менш, для проведення повноцінного сеансу тайського масажу потрібно робота з обома сторонами тіла.
 • Частина 3: «Положення збоку», «скрутки і розтяжки в положенні лежачи і сидячи».
  Третя частина включає прийоми, що доповнюють базовий сеанс масажу, який вивчається в першій і другій частинах.
  Матеріал з третьої частини дозволяє збільшити тривалість сеансу до 2-3 годин. При цьому даний матеріал можна застосовувати в якості окремого масажного сеансу – він складається з рухів, що задіюють всі частини тіла.

Результати проходження навчання:

 • Ви навчитеся виконувати тайський масаж, використовуючи різні положення клієнта – на спині, на животі, сидячи або на боці. Всі вивчені програми дозволяють пропрацювати все тіло пацієнта (голову, шию, руки, живіт, спину і ноги), як вимагає традиційна тайська система.
 • Ви будете краще розбиратися в тілесній біомеханіці і зрозумієте, як використовувати своє тіло більш ефективно. Ви зможете робити тайсбкий масаж легко протягом боргового часу, при цьому не втомлюючись.
 • Якщо ви займаєтеся класичним масажем, ви отримаєте новий професійний навик, освоївши тайський масаж. Більше того, ви навчитеся працювати не тільки пальцями і долонями, але і передпліччя, ліктями, колінами і стопами.
 • Ви будете робити тайський масаж професійний, опанувавши всі його тонкощі. Ви зможете розслабитися і насолодитися гарним масажем.

Методичний матеріал:

Ви отримаєте свій екземпляр професійних методичних вказівок з докладним описом вивчених прийомів. Даний матеріал можна застосовувати при самостійній роботі.

Деталі навчання тайському массажу

Тривалість:  4 дні.

Заняття в групі:  6000 грн.
Індивідуальні заняття: 10000 грн.

По закінченні: Ви зможете професійно робити тайський класичний масаж тривалістю 1,5-3 години.

Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Коли можна пройти навчання

Massage_certificate_thai

Навчання проходить:
• в м. Київ кожен день на постійній основі
• в інших міста за розкладом виїзних семінарів

Розклад детальніше тут →

Проводить: Майстер тайського і даоського енергетичного масажу Ірина Кавріга. Про Майстра: сертифікований інструктор Даоських практик (Міжнародний центр Цілющого Дао, Таїланд, Мантек Чіа), практик цілющого Дао, коуч.

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості занять в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар і ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання:

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.