Тайський масаж трав’яними мішечками – навчання


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

Масаж трав'яними мішечкамиСеред різноманіття методів проведення масажу особливе місце займає «тайський масаж». Один з самих його цікавих видів – тайський масаж трав’яними мішечками, в якому використовуються мішечки з лікувальними травами.

Масаж, який використовує мішечки з тайськими травами, відомий з давніх часів. Можна сказати, що цей вид масажу є традиційним для місцевого населення. Масаж унікальний тим, що це одночасно і масаж, і СПА процедура і сеанс ароматерапії.

У мішечки поміщається збір з більш ніж 40 трав, зокрема: камфори, куркуми, гірського імбиру, пачулі, буханан, лайма та ін (повний перелік трав і опис мішечків тут >>>). Перед процедурою мішечки нагрівають на пару протягом двадцяти-тридцяти хвилин. Трави розпарюються, виділяючи ароматні пари. Тепло мішечків і аромати трав надають розслаблюючу дію на м’язи і енергетичні точки людини. 

Про масаж трав’яними мішечками

При масажі трав’яними мішечками на тіло здійснюєтся комплексний вплив: м’яко прогріваються м’язи, активізуються енергетичні точки, проявляються цілющі властивості лікувальних трав на весь організм. Вплив на акупресурні точки вивільняє ендорфіни, які грають важливу роль в блокуванні болю.

Масаж за допомогою трав'яних мішечків

В результаті не тільки проходить біль, але і посилюється приплив крові до потрібних місцях тіла. Відбувається активне насичення органів киснем, посилюються метаболічні процеси в організмі. М’язи розслабляються, прискорюється виведення токсинів. Завдяки активації обміну речовин в організмі підвищується його опірність до різних захворювань. Відчувається приплив енергії. Одночасно з впливом нагрітих трав’яних мішечків застосовуються і інші методи масажу: легке розтягнення м’язів, м’які рухи в суглобах.

Вплив на тіло масажними рухами із застосуванням теплих мішечків з травою створює відчуття повної гармонії в організмі, розслабляючи м’язи і знімаючи внутрішню напругу. Підсумком глибокої релаксації стає поліпшення настрою, омолоджуючий ефекту у всьому організмі. Під час проведення тайського масажу мішечками відбувається також очищення дихальних шляхів і легенів, оскільки прогріта трава виділяє ароматичні речовини, проникаючі вглиб організму. Такий вплив особливо необхідно жителям великих міст, де в повітрі накопичується величезна кількість шкідливих канцерогенних речовин. Це корисно людям, що мають нікотинову залежність. Таким чином, трав’яний масаж не тільки розслабляє, але також має аромотерапевтичний вплив.

Тайський масаж з використанням трав’яних мішечків показаний при:

Трав'яні мішечки для масажу

 • гострих і хронічних болях у м’язах;
 • безсонні;
 • хронічній втомі;
 • напруженнях і спазмах в м’язах;
 • синдромі менеджера;
 • проблемах з виведенням рідини з тканин;
 • малорухливому способі життя;
 • алергіях;
 • інтоксикації.

Він також бажаний для прогрівання м’язів перед сеансом мануальної терапії.

Програма навчання

Програма складена так, що разом з отриманням теоретичних знань ви отримаєте практичні навички проведення масажу за допомогою ароматичних трав’яних мішечків.

Ви дізнаєтесь:

 • які трави входять складу мішечків. Якими властивостями вони володіють.
 • підготовка майстра масажу і клієнта до масажу мішечками.
 • що таке точкова підготовка тіла. Будуть розглянуті і вивчені на прикладі моделі схеми розташування меридіанів і енергетичних точок.
 • як і за яких умов слід зберігати мішечки.

Ви освоїте і будете вміти:

 • всі техніки масажу мішечками;
 • точкововий масаж трав’яними мішечками;
 • м’які розтяжки після впливу прогрітими мішечками;
 • поетапний мануальний вплив на м’язи і суглоби.

Навчання масажу трав’яними мышечками

Тривалість: 2 дня.

Навчання в групі:  5500 грн.
Індивідуальне навчання: 9000 грн.

Для навчання також необхідно: один набір мішечків для тайського масажу.

Вам надаються всі необхідні матеріали. Ви отримаєте навчальний посібник зі всією необхідною інформацією. Слухачам семінару надається можливість після проходження навчання отримувати необхідну консультацію у наших викладачів.

Після закінчення навчання: Ви зможете професійно робити тайський класичний масаж травяними мішечками тривалістю 1,5-3 години з застосуванням просунутих вправ і технік.

Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Massage_certificate_thai

Коли можна пройти навчання

Заняття проходять:
• в м. Київ кожен день на постійній основі
• в інших містах за розкладом виїзних семінарів
Розклад детальніше тут →

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів та інші …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості семінарів в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар і ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.