Тайський масляний арома масаж – навчання

масляний масажТайський масляний арома масаж поєднує в собі вплив на м’язи і точки тіла разом з спеціальною технікою масажу по маслу. Які головні особливості тайського масляного аромамассажа? Деякі розкриваються вже в самій назві.

«Масляний» – передбачає використання натуральних масажних масел. «Арома» – означає, що в лікувальних і розслаблюючих цілях застосовуються аромати ефірних масел. «Тайський» означає, що масаж робиться на основі знань тайської традиційної медицини. В процесі масажу йде робота з біологічно активними точками і лініями меридіан. В результаті магії дотиків і ароматерапії знімається напруга, йде біль і втома, поліпшується кровообіг.

Натуральні ефірні та масажні масла – невід’ємна частина процедури. Їх застосування доповнює ефект самого масажу. Масла покращують стан шкіри, роблять її красивіше і молодше, наповнюють організм життєвою енергією. Крім того, аромамасла живлять шкіру корисними речовинами. Тайський масляний масаж позитивно впливає не тільки на тіло, але також допомагає відновити духовний баланс і знайти психічну рівновагу.

За допомогою тайського аромамассажа досягається максимальний рівень розслаблення. Ця приємна процедура сприяє боротьбі зі стресом – незмінним супутником сучасної людини.

Користь тайського арома масажу

Масаж працює відразу в декількох напрямках:

 • Розслаблююча процедура. Спеціальні техніки ковзання рук масажиста по маслу подарують клієнту незабутню насолоду і розслаблення.
 • Ароматерапія. Під час масажу застосовуються натуральні ефірні олії. Вони володіютьмають цілющі ароматичні властивості.
 • Терапевтичний масаж. Під час масажу проходить робота з акупунктурними точками і лініями меридіан. Масаж з олієюЙде профілактика і лікування багатьох проблем і захворювань. Розслабляється і відновлюється все тіло. Клієнт відчуває себе відпочившим, повним сил і енергії.
 • Косметична процедура. В арома масажі використовуються натуральні органічні масла (кокосове, виноградних кісточок, рисових висівок, моной де таіті, кунжутне і багато інших). Масажист також може комбінувати і змішувати різні ефірні масла і компоненти, таким чином досягаючи різних результатів.

Чим корисний масаж:

 • Масаж із застосуванням ароматичних масел зміцнює імунну систему, тонізує шкіру і вирівнює її рельєф.
 • Крім того, після процедури поліпшується якість сну, нормалізується психо-емоційний стан.
 • Тайський масаж в парі з ароматерапією сприяє очищенню організму від токсинів і шлаків, позбавляє від болю або знижує її, допомагає боротися з результатами стресу.
 • Масляний масаж – універсальний. Одні ароматичні компоненти мають тонізуючий ефект, інші, навпаки, – заспокоюють і розслаблюють.
 • Після першого ж сеансу помітно поліпшується сон і знімається нервова напруга.

Як робиться тайський аромамасаж

Ароматичний масаж

Масаж по маслу робиться на відкритому тілі клієнта. Масажувати можна на спеціальному масажному маті або на масажному столі. Також використовується спеціальна розслаблююча музика. Під акомпанемент релаксуючої музики процедура буде набагато приємніше і корисніше.

Темп виконання масажу розслабляє, заспокоює. Рухи майстра неквапливі, ніжні і приємні. Руки плавно і безперервно ковзають по шкірі, немов у повільному, плавному танці. Масажист-професіонал постійно контролює силу, з якою він впливає на тіло. Під час процедури майстер нагадує танцюриста, виконуючого медитативні танцювальні рухи.

Сеанс тайського масляного масажу – це справжня насолода. Легка розслаблююча музика і приємний запах ароматичних масел піднесуть тіло і душу на вершину блаженства. Кожна людина гідна відчути подібне хоча б раз у житті.

Програма навчання

Якщо Ви хочете стати майстром масажу і професійно робити масаж, тоді ці заняття для Вас.

Навчання тайського маслянного арома масажу можуть проходити всі:

 • і ті, хто професійно займається масажами. Маслянний масаж урізноманітнює Вашу масажну практику, дозволить Вам розширити асортимент Ваших послуг і підніме Вас не більш високий рівень майстерності.
 • ті. хто тільки вирішив розпочати заніматся масажами. Професійні вчителі, які практикували в багатьох школах масажу Таїланду легко навчать Вас. Закінчивши програму ви зможете професійно дала масаж, як рідним і близьким, так і клієнтам.

Що ви будете вміти і дізнаєтеся пройшовши навчання:

 • освоїте техніки виконання комплексу масажних рухів тайського маслянного арома масажу;
 • правильно звертатися і спілкуватися з клієнтом під час масажу;
 • освоїте особливості роботи з ароматичними маслами та основи ароматерапії;
 • підбирати масла для масажу, а також самостійно складати масажні суміші;
 • дізнаєтеся про користь тайського масажу і його особливості;
 • ознайомитеся з переліком хвороб і станів, при яких масаж особливо ефективний, і випадки, коли він протипоказаний;
 • правильно дихати і рухатися в необхідному темпі, виконуючи масаж;

По закінченні семінару Ви отримаєте посібник з тайського масляному аромамасажу. У цьому виданні подані фото, схеми і докладний опис масажних прийомів. Така грунтовна підготовка допоможе Вам сміливо взятися за практику тайського маслянного масажу.

Навчання тайському масляному арома масажу

Тривалість: навчання 3 дні.

Заняття в групі:  5500 грн.
Індивідуальні заняття: 9000 грн.

По закінченню навчання: Ви зможете професійно робити тайський масляний арома масаж тривалістю 1-2 години.

Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Коли можна пройти навчання

Massage_certificate_thai

Заняття проходять:
• в м. Київ кожен день на постійній основі
• в інших містах за розкладом виїзних семінарів
Розклад детальніше тут →

Проводить: Майстер тайського і даоського енергетичного масажу Ірина Кавріга. Про Майстра: сертифікований інструктор Даоських практик (Міжнародний центр Цілющого Дао, Таїланд, Мантек Чіа), практик цілющого Дао, коуч.

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів та інші …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості занять в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар і ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.