Тайський стретчінг масаж – навчання


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

Розтягування і скручування у масажі

Тайський класичний масаж складається з декількох рівнів. Стретчінг (стрейчінг) це один з більш просунутих рівнів тайського масажу. Суть його полягає у виконанні комплексу спеціальних скруток і розтяжок. Саме стретчінг в тайському масажі можна порівняти з йогою, так як скрутки і розтяжки аналогічні Ассанам йоги.

Використання даних прийомів дозволяє розвинути гнучкість, а також зняти наявні блоки з різних областей організму, ще ефективніше вони діють в комплексі з базовими прийомами тайського масажу.

Якщо не робити регулярні фізичні вправи, це може привести до втрати первісної гнучкості суглобів. Для того, щоб її досягти, необхідно регулярно займатися йогою, докладаючи до цього чимало зусиль.

Для проведення тайського стретчінг масажу практично нічого не потрібно – тільки довірити своє тіло досвідченим рукам масажиста. Приблизно за дві години всі суглоби і м’язи отримають таку розминку, після яких можна відразу відчути збільшення їх рухливості, яка подарує тілу небувалу легкість, що дозволяє відчути нову молодість.

Тайський стрейчінг масаж може виконуватися як:

Вижими і техніки у масажі1) самостійний вид масажу тривалістю 1-2 години;

2) в комплексі або як доповнення до базового класичному тайському масажу. З кожним сеансом до базових технік можна додавати все більше вправ їх стрейчінгу. Це урізноманітнює Вашу практику і сприятиме підвищенню ефективності Вашого масажу і більш швидких результатів для Ваших клієнтів.

Програма навчання

Семінар є унікальною можливістю освоїти зв’язок між асанами йоги і прийомами тайського масажу. Весь процес під час занять заснований на практиці, завдяки якому протягом всього семінару ви не тільки робите масаж іншій людині, а й отримуєте його самі. Даний підхід передбачає безпосередню передачу досвіду і знань, і побудований він на принципах пасивної йоги і принципах цілющої тайської системи.

Під час семінару Ви навчитеся, дізнаєтеся і будете практикувати:

  • Заняття стрейчінгом (техніки розтяжок, скруток, витягувань)
  • Вивчення різних прийомів стретчінга для різних частин тіла
  • Комбінування прийомів масажу
  • Показання та протипоказання до виконання масажу
  • Комбінування прийомів стретчінга з базовим тайським масажем
  • Правильне комбінування прийомів стретчинга з тайським масажем
  • Стрейчінг (ростягнення, витяжіння)Практикування різноманітних послідовностей, включаючи прийоми скруток і розтяжок

На семінарі кожен спалить внести якесь різноманіття у власну масажну практику, тим самим поглибивши розуміння механізму впливу і механізму впливу стретчинга.

Пройшовши навчання Ви зможете:

Дана освітня програма готує до самостійної роботи, і вже після його закінчення Ви зможте виконувати професійний двогодинний тайський сьретчінг масаж всього тіла.

Всім учасникам семінару надаються ілюстровані методичні посібники, а після закінчення семінару буде виданий сертифікат міжнародного зразка.

Навчання тайського стретчінг масажу

Тайський стретчинг массаж. Рівень 1

Тривалість: 3 дні.
Заняття в групі:  5500 грн.
Індивідуальні заняття: 9000 грн.
Після закінчення навчання рівня 1: Ви зможете професійно робити тайський стретчінг масаж (рівень 1) тривалістю 1-2 години, а також комбінувати базові практики тайського класичного і стретчінг масажу тривалістю сеансу 1-3 години.
Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Тайський стретчинг массаж. Рівень 2

Тривалість: 3 дні.
Заняття в групі:  5500 грн.
Індивідуальні заняття: 9000 грн.
Після закінчення навчання рівня 2: Ви зможете професійно робити тайський стретчінг масаж (рівень 2) тривалістю 1-3 години, а також комбінувати базові практики тайського класичного і стретчінг масажу тривалістю сеансу 1-5 годин.
Пройшовши навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Massage_certificate_thai

Коли можна пройти навчання

Заняття проходять:
• у м. Київ кожен день на постійній основі
• в інших містах за розкладом виїзних семінарів

Розклад детальніше тут →

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів …). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості занятьв нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар і ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.