5 мов любові, які вони (тест для визначення мови любові)

Home » Uncategorized @uk » 5 мов любові, які вони (тест для визначення мови любові)

Гаррі Чепмен – доктор філософських наук, сімейний психолог, автор всесвітньо відомої книги “П’ять мов любові” (5 мов кохання). Цей психологічний бестселер облетів всю земну кулю, в результаті став помічником багатьом сімейним парам у набутті справжнього щастя в шлюбі. Щоб досягти повного розуміння з “другою половинкою”, отримати радість і задоволення від подружнього життя, в тому числі сексуального, рекомендується обов’язково прочитати даний настільний посібник.

В чому полягає сутність п’яти мов любові?

Щоб зберегти любов у шлюбі на все життя, не можна розслаблятися ні на хвилину, наївно думати, що любов після заміжжя вже нікуди не дінеться. Необхідно постійно, не покладаючи рук, ніг, мови, працювати, працювати і ще раз працювати. Найголовніше завдання, яке стоїть перед кожним партнером в сімейному союзі і вимагає пильної уваги, – з’ясувати, яка мова є основною для вас, а яка найбільш зрозуміла і прийнятна для вашого чоловіка.

До базисних мов любові відносяться:

1) Мова заохочень, що полягає в постійному промовлянні схвальних слів, компліментів, схвальних фраз на адресу партнера.

2) Мова якісного часу, що складається з тих цінних хвилин або годин, які кожен з подружжя дарує своїй “другій половинці”. При цьому кохана людина практично не замислюється про те, чи отримає що-небудь натомість.

3) Мова подарунків. Вона виражається в регулярному, своєчасному піднесенні предметів або речей, які є видимими символічними вираженнями любові;

4) Мова допомоги – це позитивні дії чи вчинки, які партнери здійснюють один заради одного. Прикладом цьому служить фраза: “Кохана, я сьогодні для тебе прибрав у квартирі…”;

5) Мова дотиків. Це ніжне погладжування, ласкаве пощипування, легке торкання, також сексуальні відносин сімейної пари.

Як визначити мову любові?

Всі мови любові допомагають людині відчути себе потрібним, коханим, бажаним. Але не всі п’ять мов стають одночасно затребуваними в сімейному житті. Найчастіше якась одна з них має значну перевагу над усіма іншими, тому використовується майже постійно.

Ось її і варто визначити для себе і чоловіка, щоб точно знати, в якому напрямку діяти, доводячи і зберігаючи любов до своєї “другої половинки”.

Щоб визначити, якою мовою любові ви найлегше розумієте партнера і приймаєте його ніжні почуття і пристрасть до вас, розберіться, яка з мов вам приємніша і ближче.

Можливо, вам більше подобається отримувати подарунки, ніж той момент, коли чоловік здійснює заради вас якісь вчинки. Або ви просто млієте від компліментів і заохочувальних фраз, але цілком спокійно можете обходитися без дотиків.

Цілком імовірно, що не одна, а відразу декілька мов є для вас важливими. Такі ситуації в житті теж бувають.

Якщо для вас складно визначити свою мову любові, підіть іншим шляхом. Проаналізуйте, без якої мови вам найскладніше спілкуватися з чоловіком, без якої ви ні в якому разі не можете обійтися. Можливо, вам боляче і неприємно, якщо чоловік не говорить вам компліменти або не дарує подарунки. Або для вас принизливо, коли партнер не приділяє вам весь свій вільний час, не говорить про те, що йому без вас нудно і нецікаво.

Визначити мову любові, яка найбільш приємна і прийнятна вашій коханій людині, буває просто, а буває практично неможливо одночасно.

Згадайте, що зазвичай робить ваш чоловік по відношенню до вас: часто хвалить, каже компліменти, дарує подарунки, обіймає? Тоді й гадати не треба, просто ще раз прочитайте список всіх мов любові. Зазначені дії говорять про “рідну” мову вашого партнера. Причому, спілкуючись з вами саме цією мовою, він часто бажає бачити і від вас саме такий відповідної реакції. Висновок: ваш чоловік хоче контактувати з вами на тій мові, яка використовує сам в спілкуванні з вами. Подаруйте йому це задоволення, тим самим примножте щастя вашого сімейного життя!

По-іншому йдуть справи, якщо ваш партнер взагалі не виражає по відношенню до вас позитивних емоцій, ніжність, ласку, приємні почуття. Вихід один: спробуйте використовувати для доказу своєї любові всі п’ять мов, якщо звичайно у вас є таке бажання і чоловік вам по-справжньому дорогий. Це можна робити одночасно або по черзі. Зрештою, близька людина оцінить ваші спроби і заговорить з вами на якій-небудь мові любові.

 

Тест для втзначення мови любові

Поділіться результатами тесту з Вашими друзями!

Давайте розглянемо кожну мову любові окремо!

1) Мова схвалень

Якщо вашому чоловікові добре, радісно і приємно, що ви постійно його хвалите, схвалюєте його вчинки, слова, робите йому компліменти, значить, він віддає перевагу спілкуванню з вами на мові заохочень, схвалень і підтримки. Ні в якому разі не зупиняйте це бажання і прагнення. Підігравайте йому, нашіптуйте ніжні слова під час інтиму і замість нього. Говоріть коханому, який він чуттєвий, ласкавий, сильний, винахідливий, розумний. Захоплюйтеся вголос тим часом, коли ви знаходитесь поруч з ним. Скажіть йому про ваше безглузде минуле, тому що в ньому не було вашого чоловіка. Підкресліть, що ваше заміжжя – це справжній подарунок долі. Не забудьте: партнер завжди мріє чути про сексуальне задоволення з ним, причому не тільки в момент інтиму. Вимовляєте частіше приємні слова на адресу вашого коханого і самі отримуйте від цього задоволення!

Помилки, які призводять до зворотного результату:

– Дивись, не перестарайся! Якщо до пізнання мови любові від тебе не можна було добитися ні слова, особливо в ліжку, несподівані репліки похвали, заохочень можуть викликати підозру у партнера. Результат: відсутність оргазму у обох, докори в твою сторону.

– Часте вживання зменшувально – пестливих слів може викликати негативну реакцію. Будьте уважні у своїх словах і завжди перш думайте про те, про що говорите.

2) Мова якісного часу

Якщо мова Вашого партнера якісний час проведений разом, не упускайте нагоди побути удвох з вашої “другою половинкою”. Немає великої різниці, де буде проходити час, проведений один з одним: у ресторані, кінотеатрі, вдома перед телевізором, на природі. Головне: є тільки ви і ваша кохана людина, а все інше почекає. Також внесіть романтику і ніжність почуттів у ваші сексуальні відносини: повечеряйте при свічках, приготуйте гарячу ванну і прийміть її разом, розсипте пелюстки троянд на ліжку. А далі, як ви правильно зрозуміли – далі буде …

Про що потрібно пам’ятати?

– Відсутність романтики в інтимних стосунках – не привід розчаровуватися в партнері. Найчастіше спонтанна близькість без обмежений за часом, території, красивими предметами навколо, може доставити подружжю більше задоволення, ніж запланована.

3) Мова подарунків

Якщо ваш чоловік обожнює ті моменти, коли ви робите йому сюрпризи, даруєте сувеніри, різні символічні предмети, значить мова сюрпризів і подарунків – правильний вибір для спілкування з вашою коханою людиною.

Причому ці презенти необов’язково повинні даруватися по якомусь приводу у вашому сімейному житті. Можна робити їх просто так, без будь-якої причини.

Один із варіантів, подарунки в ліжку – ідеальний варіант показу теплих почуттів подружжя один до одного. Одягніть красиву білизну, придбайте в спеціалізованому магазині реквізити для проведення інтимних ігор, непомітно закачайте на комп’ютер коханого фото з Камасутри або своє зображення голяка. Продумайте хід рольових ігор і спробуйте з чоловіком обіграти дії в них. В даному випадку вам гарантуються ідеальна ніч удвох і захоплений стан.

Не забувайте!

– Красиво подати себе в ліжку – не єдиний варіант мови подарунків. Різні дрібнички, скромні сувеніри на святкові дати і без приводу представляють таку ж (навіть більшу) цінність для щасливого сімейного життя.

4) Мова допомоги

Якщо ваш чоловік виконує всі ваші забаганки, значить, він воліє спілкуватися з вами на мові служіння, допомоги і турботи. Зараз настав ваш час догоджати його примхам. Однак бажано не просто виконувати, а передбачати їх. Зваріть кави, принесіть в ліжко, приготуйте смачний сніданок (теж в ліжко), зробіть масаж спини, ніг, подаруйте ласкаві дотики до інтимних органів і відправте партнера в задоволених почуттях на роботу. Причому зробіть так, щоб при цьому ваш коханий відчув себе королем світу.

Лиш не зашкодьте!

– Щоб не розчаруватися від спілкування з коханим на мові служіння, важливо не перестаратися з виконанням частих капризів в ліжку, інакше просте виконання подружніх обов’язків буде вам не в радість.

5) Мова дотиків

Мова дотиків – це найкращий варіант для сімейних пар. Помічено, чим більше людина відчуває дотиків, тим яскравіше і цікавіше виходить інтимна близькість з таким партнером. “Заводить” буквально все: легкі дотики, ніжні обійми, прогулянки на свіжому повітрі рука за руку, ненав’язливі погладжування інтимних місць, еротичний масаж. Причому відчуття від близькості коханої людини можуть бути як очікуваними, так і спонтанними.

Не допускайте помилок!

– Дізнавшись про цю мову любові Вашого партнера, не будьте нудні! Експериментуйте. Це привнесе нотку приємної несподіванки у ваші сімейні відносини.

І на останок …

Пари, які вивчили і володіють усіма п’ятьма мовами, приречені на довге і щасливе життя.

А Ви до цього готові?

Який Ваш мова кохання … а у Вашого партнера?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.