Тайський Сабаі массаж – навчання


Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

Що таке Сабаі масажЩо таке Сабаі масаж

Унікальний тайський Сабаі масаж є різновидом тайського масажу. Його називають ще тайським спортивним масажем. Він являє собою глибокий тип масажу, в якому комбінуються традиційна тайська методика, глибинна робота з тілом, і застосування масла. У перекладі слово Сабай (“Sabai”) означає вищий ступінь насолоди.

Сабаі масаж, як і тайський масляний арома масаж робиться по маслу. Але техніка та вплив цих масажів повністю відрізняються.

Sabai масаж це в першу чергу глибокий вплив на тіло і терапія, в той час як Aroma Oil масаж спрямований на розслаблення і релаксацію. Тому в Sabai масажі застосовуються більш глибокі техніки, за допомогою яких можна швидко прибрати м’язові затиски, болі, спазми, хвороби.

Такий вплив має цілющу дію на весь організм людини. Особливість методики Сабаі полягає у використанні спеціальних масел, які розігрівають м’язи, і в сукупності з традиційною технікою масажу здатності впливати точки акупресури і енергетичні лінії меридіан.

методики Сабаі

Певні акупунктурні точки пов’язані з внутрішніми органами і системами організму на рефлекторному рівні. Тому застосування традиційної тайської техніки дозволяє повертати еластичність м’язам і зв’язкам, звільняти суглоби, а завдяки м’якому впливу суміші масел досягається максимальний ефект від процедури.

Результат від процедури – глибока і повна пророботка тіла, поліпшення роботи внутрішніх органів, лімфатичної системи, а також відновлення після великих фізичних навантажень і стресів. А вплив на поверхню шкіри масажного масла створює розслабляючий результат.

Дія масажу

Вплив відбувається на весь організм, тому результат теж комплексний. Сабай масаж має стимулюючу і тонізуючу дію. Він має омолоджуючий ефект. Особливий склад масел дозволяє коригувати і сповільнювати процес старіння. І як наслідок нормалізується сон і обмінні процеси шкірного покриву, а також усуваються застійні явища, поліпшується робота внутрішніх органів і, як наслідок, збільшується тривалість життя.

sabai-massag-3Сабай масаж приносить задоволення, а його результати завжди дивують:

  • Усуваються енергетичні блоки, м’язовий дискомфорт,
  • Отримані травми проходять, біль і важкість у м’язах і в опорно-руховій системи усуваються,
  • Відновлення нервової системи після стресу і психоемоційних навантажень,
  • Відновлюєтья гармонія тіла і душі,
  • Зникають втома, безсоння і депресія,
  • Завдяки зволоженню шкіра стає м’якшою. Спостерігається яскраво виражений косметичний ефект, в тому числі і антицелюлітний.
  • У багатьох людей після процедур відновлюється зір.
  • Тривалість життя збільшується, а процеси старіння сповільнюється.

Техніка Сабаі масажу

Сабаі масаж пов’язаний з глибоким масажем м’язів, з впливом на біологічні точки і роботою з енергетичними каналами. Під час процедури обов’язково використовують ароматичні масляні суміші.

Сабаі масаж

Техніка дуже глибока. Під час сеансу майстер масажу використовує передплічча, лікті, лікті, основи долонь. Масаж починається з нижніх кінцівок і плавно переходить на все тіло людини до верхівки голови і кінчиків вух.

Навчання тайського Сабаі масажу

Тривалість: навчання 4 дні.

Заняття в групі (2-4 людини): 6000 грн.
Індивідуальні заняття: 12000 грн.

Після закінчення навчання Ви отримуєте Сертифікат!

Когли можна пройти навчання

Massage_certificate_thaiЗаняття Сабаі масажу проходять:
• в м. Київ – на постійній основі кожен день
• інші міста – за розкладом виїзних семінарів
Розклад детальней тут →

Учасники виїзних семінарів в інших містах (Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів та інші…). Зверніть увагу, вартість виїзних семінарів може відрізнятися від вартості занять в нашому Центрі розвитку в Києві, у зв’язку з додатковими організаційними витратами (оренда приміщення, проживання тренера, проїзд, додатковий інвентар та ін.).

Записатися по телефону:

Хочете записатися на навчання, щось дізнатися
або уточнити?

Просто зателефонуйте нам!
Ми Завжди відповімо на будь-яке Ваше запитання.

Наш телефон: (067) 774-28-82

Понеділок-п’ятниця: з 10 до 20:00
Субота: с 11 до 17:00
Неділя: вихідний

Ви також можете записатись на навчання онлайн.
Для цього Вам просто достатньо відправити
онлайн заявку праворуч на цій сторінці.

Онлайн заявка на навчання

Error: Contact form not found.

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.