Мікромасаж всього тіла на клітинному рівні

Home » Масажі » Мікромасаж всього тіла на клітинному рівні

Це стародавня техніка терапії. За допомогою тряски на фізичному рівні відбувається мікромасаж всіх тканин, йде робота з усіма органами і частинами тіла. Фізично очищаються дрібні затиски, затурканості, спазми, зашлакованість. Також відбувається робота з системою нервових закінчень, м’язовою і кістковою системою.

Вібрація під час тряски виробляє мікромасаж на 4-х рівнях тіла: фізичному, психоемоційному, енергетичному і духовному.

1) На фізичному рівні. Відбувається глибока мікро робота зі всіма клітинками Вашого тіла. Завдяки трясці робиться мікро масаж навіть найдрібніших клітинок, з’єднань, вузлів, капілярів. Добре допомагає тряска при проблемах з нервовими закінченнями, м’язовими спазмами і зажимами.

2) На психоемоційному рівні. Відбувається розслаблення і відновлення всієї нервової системи. У Вас був важкий день, або стрес, Вам необхідна ця техніка більш ніж кому небудь. Ваш емоційний стан стане врівноваженим і розслабленим. Ви відчуєте прилив сил, спокою і гарного настрою.

3) На енергетичному рівні. Йде глибока робота з усіма енергетичними центрами (чакрами). Енергія в них врівноважується й балансується. У центрах зі слабкою енергетикою вона підвищується, там, де її більше ніж потрібно, вона зменшується до нормального рівня.

4) На духовному рівні. Правильно виконана тряска посилить вашу внутрішню енергію і розпалить внутрішній вогонь. Непрямими ознаками того, що ефект трясіння досягнутий, можуть бути нагрів тіла або інтенсивне потовиділення. На початку практики нагрів тіла буде коштувати вам значних зусиль, потім потрібний ефект досягатиметься швидше.

Micromassag

Опис техніки

Методика сама по собі дуже проста. Проте позитивний ефект від тряски проявляється не тільки на фізичній (мікро масаж), а й на енергетичній, духовній сфері людини.

Виконання вправи слід почати з правильного вихідного положення – стоячи, в розслабленому стані, ноги на ширині плечей. Розслаблене все Ваше тіло, ноги, плечі. Привідкрийте підборіддя.

Спочатку ми відчуваємо потік енергії, що йде зсередини, а потім вільно дозволяємо нашому тілу трястися. Тряска тіла починається з колін, за рахунок їх руху. На всьому протязі виконання вправи підсилюйте амплітуду тряски. Коли пройде половина відведеного на техніку часу на 5-10 хвилин Ви можете підняти руки і продовжувати тряску в такому положенні. Це дещо змінить вплив. Потім продовжите тряску з опущеними руками. При закінченні вправи поступово зменшуйте інтенсивність, а потім повністю припиняйте тряску.

Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів, постарайтеся зрозуміти, які процеси відбуваються всередині вашого тіла. Це може бути відчуття потоків енергії, тепло в органах або щось ще.

Посилити ефект від вправи на вашу свідомість можна, подбавши про навколишню вас обстановку. Наприклад, можна вимкнути світло, щоб розум не відволікався на зовнішні подразники. Деяким допомагає медитативна музика з чітким ритмом, що дозволяє посилити і утримати амплітуду тряски.

Як часто виконувати?

Щоб ефект від вправи зберігся і закріпився, рекомендується виконувати тряску приблизно по 30 хвилин на день в сфальцьованому стані.

Поради щодо виконання

Буває так, що ви відчуваєте себе занадто вичавленим і втомленим для продовження виконання тряски. У цьому випадку вам надається цікава можливість – випробувати прорив своїх власних зусиль. Справа в тому, що мозок намагається зберегти наше тіло в статичному положенні, але ви цілком здатні перевершити себе і зробити те, що здається вам зараз занадто важким.

Спробуйте подолати свою втому і продовжити тряску. Ще один спосіб подолання слабкості – бути поряд з енергійною людиною, «провідником» енергії. Помічено, що практикуючі здатні обмінюватися енергією один з одним.

Якщо під час виконання вправи ви відчуває хворобливі відчуття, то спробуйте подякувати своє тіло за цю інформацію і … трясіться далі! Біль – показник того, що циркулюча енергія пробиває блоки вашого тіла. При правильному продовженні вправи біль повинна піти.

Стаття підготовлена newworld.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.