Як бачить людей майстер масажу

Home » Масажі » Як бачить людей майстер масажу

Масажист – професія, що дозволяє відчувати людину на духовному рівні.

Майстри масажу з багаторічним досвідом роботи знають, як виглядає кожна людина, більше ніж інші. Тому професіоналу достатньо лише погляду на будь-якого на вулиці, щоб зрозуміти, як він буде виглядати на масажному столі.

Ви бачили моделей на обкладинках модних журналів. Навіть вони не виглядають точно так в повсякденному житті. Так взагалі практично ніхто не виглядає! Наприклад, часто люди, які можуть похвалитися соковитими округлими формами, все одно мають невеликий жирок на животі. Ну а худі завжди трохи кістляві.

І всі вони привабливі, кожен володіє своєю неповторною красою.

polza-massaga-so-storoni-massagista

Багато жінок борються з целюлітом, проте так звана апельсинова кірка є у всіх. Ну і що? Ямочки на сідницях і ногах милі і забавні. Не потрібно порівнювати целюліт з хворобою, дефектом, недоліком. Це нормальний стан живої жінки, а не моделі людини на картинці.

У чоловіків досить смішні сідниці. На жаль, цю частину тіла у чоловіків масажистам доводиться бачити рідше, ніж аналогічну у жінок. А все тому, що клієнтами частіше є представниці слабкої статі. До речі, з чоловіками слід бути ніжніше, бо кожне натиснення із зусиллям у них викликає біль.

Люди за п’ятдесят трохи зморщені, а за шістдесят – ще більше зморщені. І справа тут не в здоров’ї, способі життя … З часом усі тканини втрачають пружність, тому на шкірі з’являються зморшки, а потім – складочки. А ще зморшки бувають у молодих, вони просто з’являються з кожним днем ​​прожитого дня. І в цьому немає нічого страшного.

На масажному столі гарна і унікальна кожна людина.

Всі люди нормальні, красиві і привабливі. Це аксіома, виключень у якої не існує. Некрасивих людей просто немає. Є ті, яких не люблять, є ті, які самі не хочуть любити, але ось некрасивих немає.

У кабінеті масажиста люди знімають не тільки одяг, але і напругу, а за нею і маску. У масажиста на столі кожен є самим собою. У процесі сеансу у вправного майстра людина починає сяяти. Його світло наповнює кімнату і самого масажиста.

Можливо й так, що масажисти є самими турботливими людьми з усіх.

У всякому разі, так говорять. Їм подобається доглядати і допомагати всім на світі. І схоже, що працюють вони для того, щоб отримувати цю саму частину позитивної енергії, випромінюваної від клієнта під час сеансу. Для масажиста кожен з нас схожий на зірку вночі або полум’я від вогнища .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.