Чудодійні якості масажу обличчя в домашніх умовах

Home » Масажі » Чудодійні якості масажу обличчя в домашніх умовах

Чудодійні якості масажу обличчя в домашніх умовах

Сьогодні у сфері косметології та медицини масаж вважається необхідною процедурою, яка творить чудеса. Велика кількість терапевтичних та естетичних проблем легко вирішуються за допомогою масажу.

Особа є однією з найважливіших частин людського тіла. Його краса і здоров’я-стоять на першому місці. Саме тому на підтримку молодості обличчя потрібно звертати велику увагу. Однак, не завжди і не у всіх вистачає на це часу чи коштів. Для того, щоб обійтися без зайвих витрат, можна перейти до самостійного догляду шкіри в домашніх умовах, грунтуючись на методику та поради досвідчених фахівців.

Які переваги має масаж обличчя?

За допомогою такої процедури можна домогтися фантастичних результатів, оскільки покращується робота кровоносної та лімфатичної систем, нормалізується обмін речовин, завдяки чому тканини збагачуються киснем, посилюється тонус м’язів. Пропадає відчуття стомлення, розслабляються м’язи, отчого йде напруга і стрес. До числа чималої кількості переваг можна віднести також поліпшення самопочуття. Після масажного циклу у людини підвищується настрій. Він починає відчувати незрозумілу силу і бадьорість. Організм починає боротися проти багатьох хвороб за рахунок укріпленого імунітету.

Види масажу досить різноманітні. Основними з них вважаються:

– Косметичний
– Спортивно-оздоровчий
– Лікувальний
– Гігієнічний
Косметичний масаж робиться для поліпшення стану шкіри обличчя, для того, щоб усунути накопичився жир, набряки, зморшки і т.д. З точки зору здоров’я цей тип масажу ідеальний для шкіри обличчя, але він сприяє її прискореного старіння.

Правильна техніка масажу обличчя в домашніх умовах

Для початку необхідна повна чистка обличчя. Наступним дією є прикладання гарячого компресу. Наприкінці тільки потрібно нанести крем і розподілити його по всьому обличчю.

Класичний масаж робиться по масажних лініях. Для зручності проведення процедури використовуються склади, спеціально призначені для масажу обличчя. Вони прекрасно підходять для нормальної або сухої шкіри, а надто жирна шкіра не переносить їх. У таких випадках застосовується тальк.

Що таке масажні лінії?

massazhnie-linii-lica1

Масаж потрібно робити, починаючи:

– з центру підборіддя до нижньої частини вух
– з куточків губ до центру вуха
– з кінчиків носа до скул
– з верхньої частини носа до скронь
– з центру лоба вгору до коренів волосся
Масаж потрібно робити дуже обережно, повільними рухами, не натискаючи сильно на шкіру, особливо в області навколо очей, де шкіра дуже чутлива і ніжна. Найголовніше в процедурі-спокійніша, не відволікаюча обстановка. У першу чергу потрібно сісти перед дзеркалом і розслабитися. До початку процедури потрібно змити косметику з обличчя. Потім необхідно нанести крем круговими рухами. Треба брати велику порцію крему в долоні, щоб руки ковзали по обличчю. Після просочення шкіри кремом можна приступити до масажного процесу. У ньому беруть участь подушечки пальців. Для підтримання пружності шкіри, рухи повинні бути спрямовані вгору. Повторити ті ж рухи і на інших ділянках обличчя.

Наступним кроком є ​​масаж шиї. Необхідно робити вертикальні рухи, уникаючи центральній частині шиї-щитовидної залози. Процедура завершується масажем другого підборіддя (при його наявності). Якщо на обличчі залишився зайвий крем, його потрібно видалити серветкою і зробити перерву на 10 хвилин, щоб шкіра трохи заспокоїлася і повернулася до нормального стану.

Зазвичай масаж обличчя в домашніх умовах слід проводити з 10 процедур, один раз на день. Курс потрібно повторити 2 рази на рік. Є ще й інший варіант: раз на тиждень, але виконувати процедуру необхідно регулярно протягом року.

У яких випадках протипоказаний масаж обличчя?

Ні в якому разі не можна проводити процедуру, якщо на обличчі є садна, порізи, запальний процес. До протипоказань відносяться також інфекційні захворювання, слабкий стан організму, гіпертонія. Після повного одужання тільки можна почати курс масажу.

массаж лица

Що таке фейсбілдінг?

Це новина в області косметології. У перекладі з англійської це слово означає ” будівництво особи ”. Фейсбілдінг можна легко застосувати в домашніх умовах. У сучасному світі ця методика стає все більше популярною. Вона знайома людству ще з 30-их років двадцятого століття. Однак, якщо зануритися в історію, вона дуже давня. У стародавні часи догляд за обличчям проводився елементами цієї методики.

faceМассаж фейсбілдінг

Фейсбілдінг являє собою напрямок в косметології, в якому пропонується тренування лицьових м’язів, так само як у бодібілдингу тренування м’язів тіла. Як відомо, фізичні вправи є головною причиною красивою і стрункої фігури. Тренування лицьових м’язів призводить до омолодження обличчя. Воно набуває здорового і бадьорий вигляд.

Поради та рекомендації щодо виконання вправ фейсбілдінга

Перше, що потрібно зробити для правильного проведення сеансу фейсбілдінга-сісти перед дзеркалом і виконувати лицьові вправи, яким можна навчитися з відеоуроків, розміщених в кінці статті. Ці рухи не становлять собою ніякої складності. Єдине, про що потрібно пам’ятати-їх необхідно виконувати регулярно, щоб досягти бажаних результатів. Суть вправ з проголошенням деяких голосних (О, А, У, І) полягає в тому, щоб напружувалися м’язи як обличчя і шиї при відкритті рота. Наступним, не менш ефективним вправою є набір повітря в рот, який необхідно перекочувати від правої щоки до лівої, і навпаки, також під верхню і нижню губи. Цей рух має нагадувати полоскання рота. У результаті таких рухів можна отримати гладке обличчя, без глибоких носогубних складок.

У процесі фейсбілдінга беруть участь м’язи зміцнюються, відбувається активна циркуляція крові, внаслідок чого шкіра насичується киснем у кілька разів більше, ніж у спокійному стані, і збагачується поживними речовинами. Вона стає пружною і виглядає молодою. Фейсбілдінг дуже схожий на класичний масаж, але результат в першому випадку ефективніше на кілька разів за рахунок інтенсивної та активної роботи м’язів. Крім цього, немає необхідності звертатися до косметолога для проведення такої процедури. Її дуже просто проводити в домашніх умовах.

Наприкінці нагадаємо, що косметичний масаж рекомендується робити, починаючи вже з 25 років. Як відомо, легше протистояти проблемі, якщо серйозно поставитися до догляду за обличчям. Профілактичні вправи тільки позитивно вплинуть на вашу зовнішність. Однак не варто забувати, що ні в якій справі не вітається переусердствованіе.

Нехай у будь-який час року у Вас буде веселий настрій!

Стаття підготовлена: https://newworld.org.ua/
Копіювання інформації дозволене тільки з посиланням на https://newworld.org.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.