Підлітковий масаж

Home » Uncategorized @uk » Підлітковий масаж

Підлітковий масаж.

Підлітковий вік – це досить важкий етап в житті, як для дитини, так і для її батьків. Інтенсивне зростання, гормональна перебудова, найсильніші фізичні навантаження або ж їх недолік – всі ці та багато інших чинників провокують загострення різних захворювань у дитини. Проте вирішити більшість виниклих зі здоров’ям проблем можливо. Відновити психічний і фізіологічний рівновагу допоможе масаж, що вважається найбільш ефективним методом в профілактики різних захворювань.

Масаж для підлітків.

images

Масаж в цьому віці для підлітка, безумовно, важливий, як втім, і в будь який інший час. Однак якщо маленьку дитину можна просто привести за руку в процедурний кабінет, то з підлітками справа йде складніше. Найчастіше їм складно подолати свій психологічний бар’єр, і вони противляться процедурам.

Так, підлітки не виносять, коли до них торкаються незнайомі люди, та ще в такій специфічній обстановці. Ця реакція виникає на грунті їх дорослішання та усвідомлення власної сексуальності. Однак бар’єр можна і зняти, якщо дівчатка будуть вибирати масажистів – жінок, а хлопчики – проходити процедури у чоловіків.

Варто відзначити, що під впливом масажу, навіть “важкі” підлітки стають менш дратівливими і агресивними. І це далеко не єдиний позитивний результат від даної процедури.

Дуже часто підлітки уроки фізкультури в школі суміщають з додатковими заняттями спортом в секціях. І в цих умовах масаж незамінний. Він допоможе позбутися фізичної перевтоми, зняти втому і підвищити працездатність. Крім тог, з його допомогою можна запобігти появі різних травм і підвищити свої спортивні результати.

Підвищені навантаження в школі, “сидячий спосіб життя”, віртуальне життя в соціальних мережах – ця “виворітна сторона” цивілізації не може не позначатися на стані здоров’я кожної дитини. Так, більшість підлітків схили до гіподинамії, мають проблеми з поставою і самі того не розуміючи провокують застій крові в області малого тазу.

Масаж для підлітків, чия фізична активність зведена до мінімуму, допоможе зміцнити імунітет, поліпшити роботу кровообігу і всіх органів і систем, а також дасть можливість зміцніти опорно-руховому апарату.

Масаж для підлітків і його користь для здоров’я.

skolioz-u-detey-01

Масаж в такому складному періоді для дітей, як перехідний вік і дорослішання, допоможе впоратися з деякими проблемами зі здоров’ям і стане відмінною профілактикою для інших.

Так, масаж:

 • виправляє поставу і викривлення хребетного стовпа;
 • ефективний у разі утиску нерва:
 • допомагає впоратися з багатьма захворюваннями опорно-рухового апарату, в тому числі показує непогані результати в лікуванні артриту тазостегнових і колінних суглобів;
 • позбавляє від болю в шийному та поперековому відділі;
 • виправляє плоскостопість; – нормалізує надмірна вага;
 • допомагає налагодити роботу шлунково-кишкового тракту і позбутися від запорів;
 • ефективний при безсонні і головних болях;
 • справляється і з порушеннями в роботі серцево-судинної системи.

І це далеко не весь спектр його дії. Хочеться відзначити, що найбільш ефективний масаж в лікуванні захворювань хребетного стовпа, що присутні у підлітків повсюдно. Так, найменше викривлення хребта призводить до загострення ряду інших проблем, таких як:

 • порушення в роботі ШКТ;
 • збої в роботі внутрішніх органів;
 • застій крові в органах малого таза.

Все це призводить до невірної роботі статевої та ендокринної системи, і як наслідок, у підлітка виникає розумова чи фізична відсталість. Так, шістнадцятирічний підліток поступово старіє. Але всі ці порушення, можливо, усунути за допомогою масажу.

Подростковый массаж

Масаж для дівчаток-підлітків.

Дівчатка-підлітки особливо уразливі в підлітковому віці. Під впливом гормонів вони починають активно рости. Тоді як їх опорно-рухова система не встигає змінюватися і вдосконалюватися з тією ж швидкістю. Внаслідок чого у дівчаток виникають такі проблеми, як защемлення нерва, викривлення хребта та інше.

Позбутися від виниклого дисбалансу можна за допомогою масажу, що зніме всі симптоми і допоможе зміцнити м’язи. Він покращує роботу серцево-судинної системи, ніж активізує ріст і розвиток кісток.

Підлітки в перехідному віці схильні не тільки фізіологічним змінам. У цей час на перший план виходять і психологічні проблеми, що є невід’ємною частиною взросленія.Еще вчорашні діти гостро усвідомлюють своє становище в соціальній сфері та свою статеву приналежність.

Під впливом цього “вантажу” вони починають гостро реагувати навіть на найдрібніше і незначне утруднення. І не знайшовши розуміння з боку дорослих, замикаються на собі і своїх внутрішніх переживання. Саме тому контакт з незнайомими людьми для них “протиприродний”.

Так, масажист, нерідко сприймається як щось “еротичне”. Дитина починає сильно переживати. Адже він поки ще не пізнав всіх нормальних проявів сексуальності. У цей час, здається, що кожен дотик несе в собі прихований еротизм.

Однак грамотний і професійний масажист здатний розташувати до себе дитину і зняти всі його комплекси. При грамотному підході підліток може навіть довірити масажиста свої проблеми. Однак якщо контакт “не відбувся”, то має сенс звернутися до іншого фахівця.

Тайський масаж для підлітків.

Tay

Основна перевага тайського масажу в тому, що він гармонізує психологічну та емоційну сферу життя. Так, багато батьків відзначають, що їхні діти в період дорослішання стають некерованими, не йдуть на контакт і не довіряють їм. Гормональна перебудова в організмі дитини викликає внутрішній дисбаланс і як наслідок психологічні проблеми.

Повернути баланс допоможе курс з чотирьох сеансів. Це може бути традиційний тайський масаж, різні варіації титан-масажу, і масаж за допомогою трав’яних мішечків. До слова, тайські трав’яні збори надають чудодійний вплив і дають вражаючі результати.

Чи знаєте ви, що в Таїланді існує якийсь культ дотиків. Так, дітям починають робити масаж практично з самого народження. Вважається, що кожен дотик відіграє велику роль у розвиток маленького чоловічка і підтримує гармонію в родині.

Проте варто враховувати вікові особливості дітей. Адже кожна дитина по-своєму реагує на сеанс традиційного тайського масажу. Приміром, малюки наполягають, щоб під час процедури хтось із батьків був присутній поруч. А підлітки воліють проводити сеанс поза присутності батьків.

Стаття підготовлена: https://newworld.org.ua/
Копіювання інформації дозволене тільки з посиланням на https://newworld.org.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.