Як відкрити салон тайського масажу

Home » Масажі » Як відкрити салон тайського масажу

Країна, що вражає своєю красою і екзотикою, – Таїланд, приваблює туристів з усього світу. Її колорит, різноманіття прекрасних видів природи, соковиті екзотичні фрукти, гостинні жителі змусять закохатися назавжди і вразять будь-якого мандрівника. Таїландський відпочинок давно стоїть поза конкуренцією серед туристичних місць.

Особливо відомий таїландський масаж, який налічує кілька видів, і без якого занурення в традиції країни можна вважати неповним. Завдяки місцевим майстрам можна відкрити для себе чудове відчуття світу повного розслаблення і оздоровчої релаксації. У зв’язку з цим, справжній неповторний тайський масаж є перспективною галуззю для бізнес-розвитку на ринку стратегій російських підприємців.

kak otkrit salon thai

Перспективи відкриття салону

У зв’язку з цим, справжній неповторний тайський масаж є перспективною галуззю для бізнесу-розвитку на ринку стратегій російських підприємців, що пояснюється прагненням людей останніми роками велику кількість грошей вкладати у відпочинок, догляд за красою і здоров’ям.

У теж час, не звертаючи уваги на кризові ситуації, що сприяють зниженню рівня доходу населення, умови для ринку послуг масажу прагнуть до розвитку, зберігаючи тенденцію нейтрального балансу темпів свого росту і орієнтується на зниження конкуренції.

Салони масажу – перспективна галузь для розвитку.

У першу чергу, салони з послугою тайського масажу були орієнтовані на VIP-клієнтів, але, в подальшому, така послуга стала доступна і представникам середнього класу.

Цей етап послужив фактором для збільшення кількості салонів економ-класу і середнього, що не позначившись на зміні актуальності VIP-салонів, їх відвідуваності і ціновій політиці.

З цього можна зробити висновок про перспективність напрямку, не зациклюючись на кризі економіці. Істотні галузеві тенденції розвитку явно представлені.

Інструкція, як відкрити салон

1) Реєстрація компанії.

Необхідна стандартна документація для оформлення ІП, або організації (ТОВ). Стандартний масаж і косметичні процедури не потребують отримання додаткового дозволу. Тому з документальної та юридичної точки зору великих особливостей цей бізнес не відрізняється від інших. Але, у разі здійснення в кабінеті медичних послуг, або мануальної терапії, потрібна певна ліцензія на послуги. Обов’язково проходження інспекції з пожежної безпеки. Перелік необхідних документів для оформлення ІП або ТОВ можливе безкоштовно отримати у державного реєстратора і в податковій. Співробітники місцевих адміністрацій і податкової зобов’язані безкоштовно проконсультувати Вас по всіх цікавлять Вас. Там Вам буде озвучена вся документація, всі дозволи та ліцензії, які вам потрібні.

2) Модель для бізнес-стратегії.

Можливий вибір діяльності:
1) самостійна практика,
2) кабінет,
3) салон.

У нашій країні це ще відносно молодий бізнес. Наприклад, перший з салонів тайського масажу у нас відкрили в 2003 році, але й сьогодні, ринок не заповнений. У конкуренції беруть участь тільки салони тайського масажу. Кабінети та індивідуальні майстри великої конкуренції не мають, у них як правило своя кліентськая база. Крім усього іншого, велика кількість індивідуальних майстрів приймають на дому, або з виїздом.

3) Приміщення.

Потрібно вибрати зручне приміщення: воно повинно бути продумано з погляду місця розташування, ізольовано від шумів, мати парковку для машин. Для масажного кабінету досить вибрати просторий, вільний кабінет (від 20-25 кв. метрів і більше в залежності від суми Ваших інвестицій). Найкраще, щоб це було окремо розташоване будова, яке можна наситити елементами тайського дизайну. Так, можливо додатково привернути увагу. Добре, якщо в будівлі буде пара окремих залів (кожному з клієнтів повинно відводитися близько 8 кв.м). У випадку, коли неможливо розміщення в різних кімнатах потрібно поділ ширмами. Будьте уважні в документальному оформленні оренди, краще укласти довгостроковий договір, щоб не зазнати втрат у зв’язку зі здійсненим вами ремонтом.

4) Співробітники.

Якщо ви серйозно ставитеся до рішення відкриття салону масажу, то, звичайно, вам необхідний професійний масажист або декілька. Дуже добре якщо ви самі володієте навиком масажу і навчалися у майстрів. Професійні, хороші фахівці – це велика рідкість, в першу чергу, в маленьких містах. Ці майстри давно працюють індивідуально у власних кабінетах. Персонал салону обов’язково повинен проходити спеціалізоване навчання і бути сертифікований. Крім масажистів салону потрібен бухгалтер і адміністратор. У перший час ці обов’язки може виконувати господар, що заощадить витрати.

5) Забезпечення обладнанням.

У масажному кабінеті повинен бути санвузол, можлива установка ванни для розслаблення клієнтів. Пол і стіни потрібно викласти керамічною плиткою, або обклеїти шпалерами, що миються, відповідно до вимоги СЕС, тому їх необхідно буде забезпечити обробкою раз на тиждень. Що кається спеціалізованого обладнання – потрібно мати мат для масажу, масажні столики і кілька кушеток. Крім основних кушеток для клієнтів повинна бути одна переносна, складна, і ще один мат для масажу, який переноситься. Таке обладнання використовується для виїзного масажу. Єдині меблі, які необхідні, – це стіл і диван на ресепшене, або стелаж для масажних засобів

6) Затишок і атмосфера.

Для салону дуже важлива атмосфера спокою, затишку, благополуччя. Потрібно продумати дизайн приміщення, співвідношення кольорів і світла. Купуйте традиційно використовуються масла для арома-терапії, релаксуючого масажу. У салоні повинні бути переважно теплі тони, які сприяють розслабленню. Ідеальне рішення це спокійна музика на фоні і приємне тепле світло. Особлива увага приділяється добірці ароматичних масел, що додають особливий шик вашому салону. Один з особливо важливих моментів – це якісна шумова звукоізоляція. Ніщо не повинно відволікати від занурення в релаксуючий світ тайського масажу. Основне завдання салону – це не тільки надання висококласних послуг, а й надання незабутнього відпочинку.

7) Рекламна діяльність.

Потрібне обов’язкове рекламування послуг салону. Найкраще – сарафанне радіо, завдяки постійному потоку клієнтів, у тому числі ваших знайомих і друзів, рідних. Спочатку потрібно буде використовувати звичайні види реклами: від оголошень до радіореклами, і рухомого рядка по ТБ. Особливо дієві ще плакати, листівки, банери, штендери в тих районах, які розташовані ближче до вашому салону.

8) Окупність послуг.

За статистикою, для першого місяця, приходить близько 5-8 клієнтів на день, а в наступні – від семи до десяти. За часом один сеанс може бути розрахований по-різному: від 20 хвилин (традиційний) до 1,5 (глибокий релаксуючий). Сеанси повинні мати проміжок 20 хвилин для відпочинку масажиста. Будучи повністю завантажений, салон з 2 місцями і 3-4 майстрами може обслужити 15 клієнтів протягом дня. Прийти до таких цифр можна через 3 місяці. Що стосується рентабельності – її оцінюють у 20-30%. Окупність приходить на другий рік, а в разі вдалого розташування і реклами – вже через 2-3 місяці.

9) Відкриття.

Необхідно цілковите концентрування уваги на розширенні бази клієнтів і підвищенні якості послуг. Досить уявити себе клієнтом, щоб оцінити обслуговування.

План-схема кабінету для тайського масажу

thai-massage-saloon-plan

Інтер’єри салону тайського масажу

thai-massage-saloon-2-300x207    thai-massage-saloon-3-300x207

thai-massage-saloon-4-300x207 (1)    thai-massage-saloon-5-300x207

thai-massage-saloon-6-300x207    thai-massage-saloon-7-300x207

thai-massage-saloon-8-300x207     thai-massage-saloon-9-300x207

thai-massage-saloon-10-300x207     thai-massage-saloon-11-300x207

thai-massage-saloon-12-300x207     thai-massage-saloon-13-300x207

Фінансова сторона інвестицій

Нижче наведено розрахунок мінімальних інвестицій, необхідних при відкриття салону тайського масажу.

Розрахунок зроблений для:

1) відкриття салону тайського масажу 150 м2;

2) відкриття масажного кабінету 20 м2;

3) індивідуального масажиста, який працює вдома і на виїзді.

 

Масажний салон 150 м2 Масажний кабінет 20 м2 Індивідуальний масажист 
Оренда 2 мес4000 у.о.800 у.о.
Ремонт3500 у.о.300 у.о.
Інвентар1000 у.о.200 у.о.200 у.о.
Меблі3000 у.о.200 у.о.
Текстиль1000 у.о.50 у.о.50 у.о.
Засоби зв’язку300 у.о.
Пральн. маш.400 у.о.
Масла300 у.о.50 у.о.50 у.о.
Косметика500 у.о.
Зарплата2500 у.о.
Реклама1000 у.о.50 у.о.
Відкрит. фірми500 у.о.—.
Додатково1000 у.о.50 у.о.
ВСЬОГО:19000 у.о.1400  у.о.300 у.о.

Додаткова інформація

Реалізація подібного бізнес-проекту цілком здійсненна в будь-якому з міст. Необов’язково відправлятися в Таїланд, щоб знайти майстрів масажу. Такому мистецтву, можливо, навчитися будь-кому. Економічно і практично доцільно пройти навчання в одній з місцевих шкіл. У мегаполісах, таких як: Київ, Москва, Варшава, Париж, Мілан, Берлін та ін. Часто проводять курси масажу та семінари для освоєння бажаючими.

Семінар триває протягом декількох днів. Після невеликої практики можна сміливо відкривати салон для масажу і залучати клієнтів. Володіючи салоном тайського масажу, можна відправити на семінари і курси своїх масажистів, для навчання новому виду масажу.

Варіанти для розвитку бізнес-стратегії:

  • для початку можна навчитися масажу самому, а після працювати вдома у клієнта. Надалі, забезпечивши себе засобами, знімає приміщення і наймає співробітників.
  • можливо спільне навчання з друзями та знайомими, а після окремий з’їм приміщення і робота по черзі.
  • для тих, хто поки не вирішується відкрити свій бізнес, можливе оформлення на роботу в масажний салон по закінченні курсів.
  • самостійно навчитися масажу, після відкрити салон. Прийняти на роботу фахівців. Маючи практичний досвід отриманий на курсах масажу, ви зможете перевірити їх знання та роботу.

Дуже цікаво вивчення тайського йога-масажу і просто для самовдосконалення. Це цікаво і дуже корисно для здоров’я, як вашого, так і ваших близьких.

Стаття підготовлена: http://newworld.org.ua/
Копіювання інформації дозволене тільки з посиланням на http://newworld.org.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.