Мінус 4 см в талії за п’ять хвилин в день по японській методиці

Home » Здоров'я » Мінус 4 см в талії за п’ять хвилин в день по японській методиці

Болі в хребті з’являються найчастіше у тих, хто веде малорухливий спосіб життя. А сутулість, у свою чергу, є причиною утворення в’ялого живота. За методом, розробленим лікарем Фукуцдзи з Японії ще десять років тому, можна скорегувати поставу, позбутися проблем з хребтом і повернути животу колишню пружність. Техніка Фукуцдзи нескладна і не займе багато часу. Бажаючим поправити своє здоров’я доведеться виділити лише п’ять хвилин в день. Результатом фізичних вправ стане красиве і здорове тіло.

Tonkaia talia

Коли книга, що включає керівництво по перетворенню свого тіла за декілька хвилин в день, була опублікована вперше, вона розійшлася величезним тиражем по всьому світу.

Суть корекції фігури за методом Фукуцдзи нескладна. Автор пропонує поліпшити свій стан наступним чином:

  1. Щільно скачати рушник в валик. Його довжина – близько 40 см, а товщина – приблизно 10 см. Для того щоб валик залишався тугим, його слід чим-небудь перев’язати з обох кінців.
  2. Для виконання вправи необхідно сісти на тверду або помірно м’яку поверхню (ідеально підійде килимок для йоги або туристичний килимок).
  3. Заздалегідь приготовлений валик розміщується за спиною. Притримуючи руками згорнутий рушник, займающийся повинен не поспішаючи опустити верхню частину тіла на підлогу. При цьому особливо важливо, щоб валик розташовувався під попереком, строго на рівні пупка.
  4. Після того як займающийся перевірив положення валика і тіла, потрібно розвести ноги по ширині плеч. Великі пальці ніг варто звести разом доти, поки вони не доторкнуться один до одного.
  5. Необхідно завести випрямлені руки за голову і звернути долоні до підлоги та стикнутися мізинцями. Стежачи за тим, щоб пальці ніг і рук стикалися, слід провести в такому положенні п`ять хвилин. Виход з вправи повинен бути м’яким і неквапливим. Це також дуже важливо.
  6. На перший погляд дана практика проста, проте не всім новачкам під силу протриматися 5 хвилин. Доктор Фукуцдзи рекомендує починати поступово: не виходить витримати необхідний час, починайте з малого – 2 хвилин. На наступний день додати ще хвилину і так далі.

Коли Ви знаходитесь в цій позі, Ви починаєте відчувати розслаблення, випрямлення спини і втягування живота. Разом з цим коригується і положення внутрішніх органів, що сприятливим чином позначиться на загальному самопочутті. Протягом місяця при регулярній практиці зміцниться хребет і «піде» живіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

Регулярные практические материалы!

Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.