Warning: Division by zero in /home/newworld/public_html/world/plugins/interlinks-manager/shared/class-daim-shared.php on line 1781

Школа массажа

ШКОЛА МАСАЖУ

Краща школа в Україні викладання східним і сучасним стилям масажу. Професійні викладачі, обучившиеся в кращих школах масажу в Таїланді. Ми є офіційними представниками тайської школи масажу ОТМС (Таїланд) з правом видачі сертифікатів від тайської школи. Ви пройдете професійне навчання і отримаєте сертифікат міжнародного зразка.

taiskaya-yoga-5

ШКОЛА ЙОГИ

Стародавня тайська йога з історією понад 2500 тисяч років. Ефективне поєднання оздоровчих асан, дихальних вправ і самомасажу. Зараз тайська йога стає однією з найпопулярніших йога практик у світі. Прості та ефективні вправи, які можуть робити всі.

Школа Дао

ШКОЛА ДАО

Жіночі та чоловічі практики допоможуть Вам відкрити свій внутрішній потенціал. Істинну жінку і справжнього чоловіка. Зрозуміти свого партнера і побудувати з ним гармонійні відносини.

Реєстрація онлайн

  Ваше имя и фамилия *

  Номер телефона *

  Ваш город *

  Комментарий:

  Наші нові відео:

  Центр развития человека "Новый мир" - Центр розвитку людини "Новий світ" - Center for Human Development "New World"     RU  UA

  Регулярные практические материалы!

  Получайте на ваш e-mail лучшую практическую инормацию
  по массажам, йоге, здоровью, личностному и духовному развитию.

  Ваши данные защищены и никогда не будут переданы третим лицам.